Doprava ZDARMA při nákupu nad 999 999 Kč

Bělící prášek na zuby - Teeth Whitening

Právě s prohlíží 6 zákazníků
  • Bělící prášek na zuby - Teeth Whitening

Bělící prášek na zuby - Teeth Whitening

Omlouváme se, ale produkt je dočasně nedostupný
NABÍDKA PLATÍ POUZE

Určitě jste si řekli “Bělení zubů za pomocí černého uhlí? To jako fakt?” popřípadě jste si v hlavě řekli, že samotné čištění nevypadá zrovna vábně. Tyto myšlenky napadnou zřejmě každého, kdo bělící prášek Teeth Whitening uvidí poprvé. Skutečnost je však taková, že to doopravdy funguje a zdání klame. I proto je tento 100% přírodní produkt tak moc populární. Jak už jsme zmínili, prášek dokáže nahradit i zubní pastu. Zejména pak při smíchání s trochou kokosového oleje.

Navíc se nemusíte bát o své děti. Při polknutí se nic nestane. Přípravek je 100% bezpečný. Chuť se pak spíše neutrální. Prášek Teeth Whitening má nízký koeficient RDA (65), což znamená, že nepoškozuje zubní sklovinu a je šetrný k dásním. Je tedy vhodný i pro citlivé zuby a dásně. Neobsahuje žádné geneticky upravované látky a není testován na zvířatech I když je prášek černý jako noc, na zubech po něm nezůstane ani známka. Snadno se vymývá. Jediné co po něm zůstane, bude váš zářivý úsměv.

Jak prášek používat? Ponořte čistý, navlhčený kartáček do prášku. Přibližně 2 minuty si zuby čistěte jemnými, krouživými pohyby. Zbytečně moc netlačte. Při čištění mějte rty sevřené. Vše pečlivě vyplivněte a pořádně si ústní dutinu vymyjte. Jde to snadno a po prášku nezbude ani památka. Pro udržení zářivě bílých zubů stačí prášek Teeth Whitening používat 1 – 2x týdně, ale pro nejlepší výsledky ho doporučujeme používat denně.

Snad jen malé upozornění – než se naučíte s práškem dokonale pracovat, doporučujeme používat ze začátku na otírání úst tmavší ručník. Nezapomeňte také, že Teeth Whitening je jemný prášek, proto prosíme, nevdechujte. Proč je prášek nejlepší? 100% přírodní jedno balení vydrží až 3 měsíce bělí zuby zcela přírodní cestou detoxikuje celou ústní dutinu není testován na zvířatech vhodný také pro vegany (žádné živočišné přísady)

Recenze „Bělící prášek na zuby - Teeth Whitening”

Tento produkt zatím nikdo neohodnotil

Nejprodávanější zboží Nabídka nejprodávanějších produktů skladem

Podobné produkty Nabídka podobných produktů

Doporučené produkty Výběr z nejlepších produktů za skvělé ceny